Karton Kutu Online Satış

karton-kutu-nerede-satilir

Karton Kutu Online Satış

Çevrimiçi karton kutu satışı yapan firmamız, kaliteli malzeme seçimi ve üstün baskı teknikleri ile imalatçıdan halka ambalaj çözümleri sunuyor. Perakende ve toptan karton kutu temin edebileceğiniz firmamızın web sitesi üzerinden hazır kutu modellerimizi satın alabilir, kişiye özel sipariş verebilirsiniz. 7/24 karton kutu online satış yapan web sitemizden en acil siparişlerinizi bizlere ulaştırarak TeBeBox markası olan firmamızın kaliteli, hesaplı ve göz alıcı modellerine sahip olabilirsiniz.

Karton Kutu Online Satış Modelleri Nelerdir?

Online satılan karton kutu modellerimiz firmamıza ait tasarım özelliklerine sahip ambalaj seçenekleri ile sınırlı değildir. Kişiye ve firmaya özel siparişlerinizi online satış kanalımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Tip, adet ve baskı özelliklerinizi web sitemiz üzerinden belirterek adresinizden en kısa sürede siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Hazır karton kutu modellerimizi tercih etmek istediğinizde, firmamız ürün portföyünde bulunan şu modeller seçim yapmanız için size sunulur:

 • Renkli kutu
 • Çerçeveli kutu
 • 2 renkli kutu
 • Kapaklı Kraft kutu
 • Asetat kapaklı kutu

Karton Kutu İmalatı Nasıl Yapılır?

Karton kutu üretimi için firmamız, sahip olduğu teknolojik donanım ile her boyut ve geometrik özellikte ürünler hazırlayabilir. Ürün yapısına bağlı olarak 1. Sınıf kalitede malzeme ile çalışan firmamız, siparişleriniz doğrultusunda hazırladığı hammaddeyi şablon haline getirerek üretim sürecini başlatır. Tasarım yönündeki beklentileriniz en hassas baskı yöntemleri ile kutulara işlenirken, baskı aşaması sonrası istenilen ölçü ve geometride katlama işlemi gerçekleştirilir. Katlama sonrası yapıştırıcı ya da dikiş yöntemi ile sabitlenen kutularınızın teslimatı gerçekleştirilir. İmalatın her aşamasında üst düzey kalitede sonuçlar alabilen firmamız, ürünlerinizi güvenle saklayabileceğiniz üretimler gerçekleştirir.

Karton Kutular Nerede Satılır?

Karton kutuların satış noktaları için farklı pek çok alternatif bulunsa da en hesaplı seçenekler üreticiler tarafından sunulur. Toplu alımlarda perakende satıcıların rekabet edemeyeceği fiyat avantajını size sunan karton kutu üreticileri, tasarım yönündeki beklentilerinizi de ön plana alır. Klasik satış noktalarından alacağınız basma kalıp ürünler ile yetinmek yerine kaliteli, hesaplı ve kişiye özel karton kutu satın alımları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Karton Kutu Online Satış Fiyatları

Online karton kutu fiyatları en düşük fiyat garantisini sunar. Üreticiler yerine klasik satış noktalarına yöneldiğinizde, karton kutu için ödemeniz gereken tutar artar. Boş bir karton kutu için yüksek tutarlarda meblağları gözden çıkarmanız gerekir. Tecrübesi ile her sektöre ve ihtiyaca yönelik üretim yapabilen firmamızı tercih etmeniz halinde ise hem kalite, hem de fiyat beklentinize karşılık verecek çözümlere ulaşabilirsiniz. TeBeBox karton kutu online satış fiyatları sadece cebinize değil, ihtiyaçlarınıza da karşılık verir. Kullanım amacınıza göre şu özellikte kutuları web sitemizden sipariş verebilirsiniz:

 • Çevreye uyumlu
 • İnsan sağlığını tehdit eden madde içermeyen
 • Kaliteli
 • Kullanım amacına uygun boyut ve özellikte
 • Estetik
 • Hesaplı

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir